Фінансовий консалтинг

 

Фінансовий консалтинг включає в себе наступні послуги:

Розробка бізнес моделі бізнесу

Детально

Реєстрація інвестиційних фондів (КІФ)

Детально

Податкове планування

Детально

Структурування бізнесу

Детально

Розробка бізнес моделі бізнесу

Розробка бізнес моделі бізнесу – це осмислення фундаментальних складових елементів:

 • продукт;
 • споживач;
 • постачальник;
 • виконавець;
 • перевізник;
 • колектив;
 • компетенції;
 • конкуренти;
 • ринок (ніша);
 • та інше.

Ці елементи дають змогу зрозуміти підприємцю, яку цінність його продукт дає споживачу; на якому ринку він працює; хто його споживач; які “вузькі” місця у його бізнесу; хто є конкурентом; як побудувати логістику в компанії; та багато інших питань.
Розуміючи всі складові бізнес-моделі, підприємець може створювати стратегію просування свого продукту на ринок, враховуючи при цьому всі перелічені компоненти бізнес-моделі. Це допоможе уникнути помилок, зберегти ресурси такі як час, гроші та людський капітал.

Реєстрація інвестиційних фондів (КІФ)

Реєстрація інвестиційних фондів – це послуга для підприємців, які бажають стати інвесторами та здійснити оптимізацію податків.

Як це працює?

Ми створюємо для Вас корпоративний інвестиційний фонд (далі КІФ), який дає право здійснювати інвестиційну діяльність. Ви зможете купувати корпоративні права, цінні папери, нерухомість, майнові права, дорогоцінні метали та інші активи. Ви зможете їх продати, за будь якою ціною, а прибуток отриманий від цих операцій звільнений від оподаткування, може бути реінвестований в інші активи.

 

На підставі п. 141.6.1. Податкового кодексу України КІФ звільняється від оподаткування податком на прибуток, а саме: кошти, внесені засновниками корпоративного фонду, кошти та інші активи, залучені від учасників інституту спільного інвестування, доходи від здійснення операцій з активами інституту спільного інвестування, доходи, нараховані за активами КІФ, та інші доходи від діяльності корпоративного інвестиційного фонду (відсотки за позиками, орендні (лізингові) платежі, роялті тощо).

КІФ це надійний інструмент для захисту активів.
Фінансові консультанти бізнес-центру “Ваша адреса” нададуть вичерпну консультацію з питань реєстрації корпоративного інвестиційного фонду.

Податкове планування

Податкове планування – це комплекс дій, спрямований керівництвом компанії на зменшення бази оподаткування та, у разі необхідності, перенесення дати настання зобов’язань зі сплати податків на інші податкові періоди. Податкове планування базується на використанні можливостей, наданих податковим законодавством, застосування пільг, знижок та інших преференцій.

Ми знаємо як здійснити законну оптимізацію:

 • грошових потоків;
 • податку на прибуток підприємств;
 • прибуткового податку з доходів громадян.

Вивчивши структуру Вашого бізнесу та ваші побажання, ми запропонуємо системне рішення, яке буде включати наступні питання:

 • побудова юридичної конструкції для формалізації бізнес-процесів
 • побудова фінансової моделі, яка буде враховувати специфіку бізнесу клієнта;
 • узгодження юридичною конструкції, фінансової моделі з бізнес-моделлю.

Податкове планування від фінансових консультантів бізнес-центру “Ваша адреса” допоможе отримати додатковий прибуток від Вашого бізнесу.

 

Структурування бізнесу

Структурування бізнесу – процес побудови оптимальної юридичної структури, з вертикальною або горизонтальною системою управління.

Якщо Ви акціонер або засновник 3-х та більше юридичних осіб, питання структурування бізнесу допоможе Вам, покращити бізнес-процеси, оптимізувати персонал, захистити активи та підняти рентабельність.

Першим кроком у структуруванні бізнесу є проведення юридичного аудиту, ваших юридичних осіб, це дасть змогу зрозуміти як все працює зараз, виявити “вузькі місця”.

Другим кроком, є розробка рекомендацій, щодо виправлення “вузьких місць”, створення нової юридичної конструкції управління діючими компаніями.

Третій крок передбачає реалізацію проекту. Структурування бізнесу- це процес модернізації, яка має відбуватись на постійній основі в 21 столітті.

 

Наші
Контакти

Адреса:

03115, м. Київ, вул. Хмельницька, 10, офіс 188

01056, м Київ, вул. Дмитрівська, 56-б, 11 поверх

Телефон:

+38 067 325-01-36

Партнери:

ПрАТ "Київська фінансова група"

www.kfg.com.ua

ТОВ "КУА "Олімп Ессет Інвестмент"

www.kua-olimp.com.ua