Секретарський сервіс для online бізнесу

Що таке секретарський сервіс

Секретарський сервіс це послуга з організації та забезпечення комунікації компанії (юридичної особи) з своїми контрагентами, такими як:

– покупці;

– продавці;

– постачальники;

– державні органи;

– засоби масової інформації та інші.

Для кого буде в нагоді пакет “Секретарський сервіс”

Якщо ваш бізнес знаходиться online, співробітники працюють віддалено, час від часу відбуваються зустрічі з замовниками, постачальниками та партнерами. Тоді краще скористатись послугою “Секретарський сервіс”, це дасть змогу зосередитись на основних цілях бізнесу, а ваша компанія отримає в розпорядження робоче місце, кімнату переговорів, якщо зненацька виникла необхідність зустрічі з партнерами, або завітають контролюючі органи з перевіркою. Адміністративні обов’язки з обробки дзвінків, листів, прийому відвідувачів будуть здійснювати співробітники бізнес центру.

Якщо вам потрібно провести зустріч з колегами, партнерами, сервісна компанія наддасть кімнату переговорів, підготує потрібну техніку (проектор, комп’ютер), роздрукує необхідні матеріали, приготує воду, чай або каву.

Телефонні дзвінки будуть оброблені, якщо дзвінок буде важливий для клієнта, співробітник бізнес-центру з’єднає дозвонювача з керівництвом компанії. Про всі інші контакти, співробітник бізнес-центру, оперативно повідомляє керівництво компанії узгодженими каналами зв’язку.

Що входить в пакет “Секретарський сервіс”:

  • бізнес-адреси – для реєстрації компанії за адресою бізнес-центру;
  • телефонний номер – для комунікації;
  • обробка поштової кореспонденції;
  • робоче місце – клієнт, має право працювати в офісі бізнес-центру;
  • кімната переговорів – клієнти мають право, використовувати кімнату переговорів;
  • табличка з назвою компанії клієнта – на вході в бізнес-центр.

Скільки коштує пакет “Секретарський сервіс”

Вартість пакету “Секретарський сервіс” залежить від кількості послуг, що замовляє клієнт. Діапазон цін складає від 1800 грн. до 5000 грн. на місяць.

Де можна замовити пакет “Секретарський сервіс”

Пакет “Секретарський сервіс” можна замовити в бізнес-центрі “Ваша адреса” на сторінці сервісу Секретарський сервіс