Юридична адреса з секретарським обслуговуванням

Що таке юридична адреса

Юридична адреса (бізнес адреса) це адреса, яка вказана в державному реєстрі підприємств – адреса, за якою зареєстрована компанія (юридична особа), адреса для офіційної комунікації компанії з своїми контрагентами.

Навіщо потрібна юридична адреса з секретарським обслуговуванням

Реєструючи компанію, законодавство України вимагає, щоб майбутні засновники вказали місцезнаходження юридичної особи. Згідно з статтею 93 Цивільного кодексу України, компанія мусить мати адресу, де знаходиться керівний орган, тобто центр прийняття управлінських рішень.

Держава хоче знати куди звертатись, у разі якщо у когось виникне потреба зв’язатись з компанією для з’ясування якихось питань. На малюнку 1 зображено схему взаємодії юридичної особи з контрагентами. Для успішної комунікації з контрагентами, потрібно наймати на роботу секретаря або замовляти секретарські послуги у спеціалізованих компаніях.

Під час ведення господарської діяльності компанія взаємодіє з великою кількістю контрагентів, всі господарські операції підлягають документальному оформленню та підписанню з обох сторін. Наприклад, надання послуг оформлюється документально, перший крок це рахунок на оплату, після виконання робіт підписується акт виконаних робіт. Сам процес підписання, часто відбувається дистанційно, засобами поштового зв’язку, документи відправляються на юридичну адресу компанії.

Тому юридична адреса мусить бути з секретарським обслуговуванням та можливістю фактичного розташування керівництва компанії, про що зазначено в статті 93 Цивільного кодексу України.

Як відбуваються секретарське обслуговування

Секретарське обслуговування це послуга для компанії, яка зареєстрована за юридичною адресою надавача секретарських послуг.

На малюнку № 2 зображено перелік послуг які входять в пакет “Секретарське обслуговування” та надаються професійними юридичними компаніями міста Києва та України.

Краще замовляти юридичну адресу з секретарським обслуговуванням єдиною послугою, це дасть змогу суттєво заощадити кошти, час, людські ресурси, а компанія може зосередитись на власних цілях. Керівництво вчасно отримає кореспонденцію, дзвінки, буде мати можливість провести зустріч за юридичною адресою з клієнтами, партнерами, постачальниками або контролюючими органами.

В Києві юридичні адреси продає велика кількість компаній, деякі з них пропонують поштове обслуговування, одиниці надають робоче місце для проходження перевірки та комунікації з державними органами.

Скільки це коштує

Вартість послуг з секретарського обслуговування юридичної адреси в м. Києві коливається від 300 гривень на місяць, за ці кошти клієнт отримає договір оренди нежитлового приміщення, в більшості випадків орендодавець буде не власник приміщення, а  особа, яка діє на підставі договору суборенди.

Часто так буває, що компанія “продає” юридичні адреси не маючі на те правових підстав, це означаю, що крім договору оренди, клієнт більше не отримую нічого. У разі запиту про знаходження юридичної особи за адресою реєстрації, власник приміщення відповість, що ніколи не укладав такого договору оренди. Наслідки можуть бути різні, краще підходити до вибору юридичної адреси відповідально та уважно.

Середня ціна на юридичну адресу з секретарським обслуговуванням стартує від 2 тисяч гривень на місяць, наприклад, Бізнес-Центра “Ваша адреса”, пропоную сучасний офіс з повним сервісним обслуговуванням компаній в Святошинському та Шевченківському районах міста Києва. Детальна інформація за посиланням